Sosyal Medyada Biz}

Toplu SMS

Deneyim Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri olarak, “EkoGSM” markası ile, Dünya genelinde Voip sistemler konusunda hizmet vermekteyiz. Bu sistemlerden bir tanesi de Toplu SMS hizmetidir.

Toplu SMS hizmeti, son yıllarda birçok işletme, klüp, dernek, vakıf vb. topluluklar için vazgeçilmez bir sistem halini almıştır. Toplu SMS sistemini kullanarak, işletmenizin duyuru ve kampanyalarını hızlı şekilde müşterilerinize ulaştırabildiğiniz gibi, vakıf ve dernek gibi kuruluşlar da aynı şekilde üyelerine bilgi transfer edebilmektedirler.

Bizlerin sunmuş olduğu Toplu SMS hizmeti sayesinde, İnteraktif SMS ler yaratarak, SMS kitlenize yönelik anketler de gerçekleştirebilirsiniz.

Deneyim Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri olarak, Toplu SMS konusunda, BTK ‘ nın tüm kanunlarına uygun şekilde çalışırız. Veri gizliliğinin ön planda tutulduğu sistemimizde, verilerinizi ve müşteri bilgilerinizi gönül rahatlığı ile barındırabilirsiniz. Sistemlerimiz tamamen bulut temelinde çalıştığından, dünyanın neresinde olursanız olun sms gruplarınıza hızlıca ulaşırsınız.

Ayrıca akıllı telefonlarınız için hazırlanan programlarımız sayesinde, bilgisayara ihtiyacınız olmadan, mobil şekilde kitlelerinize sms gönderimi yapabilirsiniz.

Toplu SMS sistemlerimizden hızlıca faydalanmaya başlamak için, “EkoGSM” linkini kullanabilirsiniz.

02 Şubat 2017
4.683 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN