Sosyal Medyada Biz}

EGR, DPF, AdBlue İptali

Araç yazılım işlemleri ile ilgili bir diğer çalışma konumuzdan bahsedecek olursak, bu işlemlerimize EGR, DPF, Adblue vb. gibi, araçların emisyon normlarına uymaları için, motorların verimini düşüren sistemlerin iptalinden bahsedebiliriz.

Gerek otomobilleriniz, gerek ağır vasıtalarınız veya iş makineleriniz için her türlü emisyon standartları sistemlerinin iptal işlemlerini firmamız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Egzoz sistemlerinizde yaşanan katalizör ve partikül filtrelerinizin tıkanması problemleri ve EGR sisteminizin tıkanma, emme sistemlerinizde kurum birikme sorunlarınız için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

Bu tür sorunlarda, araçlarınıza mekanik olarak işlem yaptırmanız gerekebilir. Bu mekanik işlemler sonucunda araçlarınızda büyük olasılıkla “Arıza Lambası” problemleri ile karşılaşırsınız. Bu problemlerin çözümü için bu sistemlerin araçlarınızın beyninden elektronik olarak iptali gerekmektedir.

Deneyim Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri olarak, CC Remaps markası ile tüm bu işlemleri tarafımıza ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

13 Ocak 2017
5.911 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN