Sosyal Medyada Biz}

Telsiz Takip Nasıl Kullanılır?

Telsiz Takip Nasıl Kullanılır?

TelsizTakip Sistemi, alışılan eski tip sistemlerin biraz dışında, onlara yeni bir boyut kazandıran bir haberleşme sistemidir. Fakat sanılan aksine kullanımı bir o kadar kolay ve eğlencelidir.

Sistemi satın aldığınız anda, kurulum işlemi gerçekleştirilir ve tarafınıza çalışır şekilde teslim edilir. Sistemi nasıl kullanacağınız ve dikkat etmeniz gereken önemli noktalar size verilecek eğitim ile tarafınıza titiz bir şekilde izah edilir. Gerekir ise hem eski tip hem de yeni tip haberleşme yapacak olan tüm ekibinizin eğitim alması sağlanır.

Eğitimi tamamladıktan sonra sistemi rahatlıkla kullanmaya başlarsınız. Sorun yaşadığınız her durumda teknik birimimize ulaşarak sorunlarınıza çözüm sağlayabilirsiniz. Sistemlerimizin kontrolü uzaktan yapılabilmektedir. Olası bir arıza durumunda ekibimiz sisteminizi uzaktan izlemeye alır ve çözüme yönelik çalışma başlatır. Uzaktan erişimlerle çözülemeyen tüm problemleriniz için en kısa sürede yakın müdahale yapılmaktadır.

 

TelsizTakip Sistemine sahip olduktan sonra, iletişiminizi ister eskisi gibi telsizkullanarak, isterseniz akıllı telefonlarınız (Android, IOS veya Blackberry Os İşletim sistemleri) kullanarak veya dilerseniz bilgisayarınız (Windows İşletim Sistemi) kullanarak sağlayabilirsiniz.

Uzak mesafeden telsiz erişimi yapmak istediğiniz durumlarda, iletişiminizi farklı bir çatı altından yine telsiz ile sağlama imkanınız da bulunur.

Kullanımı çok kolay, senaryoları size özel olan Telsiz Takip sistemine siz de hemen başvurmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

02 Şubat 2017
5.568 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN