Sosyal Medyada Biz}

Sunucu Kiralama

Deneyim Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri olarak, siz değerli kullanıcılarımızın tüm sunucu ihtiyaçlarını gidermek için, “Sunucu Kiralama” “VDS Kiralama” “VDS Kiralama” “Sanal Sunucu Kiralama” “Bulut Sunucu Kiralama” hizmetlerimizi faaliyete geçirmiş bulunmaktayız.

Günümüzde sunucu kiralayabileceğiniz binlerce yerli ve yabancı firma bulunmaktadır. Peki neden o firmalardan değil de Deneyim.Net’den hizmet almalısınız? Buyrun hemen açıklayalım.

Sıradan firmalar sizlere sıradan hizmetler sunarlar. Nedir bu sıradan hizmetler?

Herhangi bir firmadan hizmet aldığınız zaman, örneğin Linux VDS için konuşalım, bu firma size herhangi bir Linux dağıtımı kurulmuş herhangi bir işletim sistemini kurar. Parasını ödediyseniz ki ödemişsinizdir lisanslı bir panel kurulur, örneğin Cpanel ve tarafınıza teslim edilir. Artık kaderinizle baş başasınızdır. Hosting yönetiminden ve dns yönetiminden bir miktar anlıyorsanız sitelerinizi yayına alırsınız fakat…

Fakatı şu, default sistemler bir süre sonra şişmeye, yavaşlamaya ve arıza vermeye mahkumlardır. Sonra arayışa geçersiniz. Firma sizden destek için ücret talep eder ki genelde bu destekler pek işe yaramaz. Bizler gibi “sunucu optimizasyonu” yapan birilerinden yardım almanızı önerirler ki bu işlemler de pahalı işlemlerdir. O da olmadı firma sizden daha çok para kazanmak için bir üst sunucu önerecektir ve bu kısır döngü böyle devam eder. Sizinse belirli periyotlarla aylık gideriniz artmaya devam eder. Daha da üzücü olanı ise onca para harcamanıza rağmen hala sitenizin yavaş açılması olur. Ardından da litespeed, lscache gibi yazılımlar almanızı önerirler ve sizden yine para kazanırlar. Sizin aylık masrafınız daha da artmış olur. Bu durum sizi bir süre daha idare eder ama zaten o süre dolana kadar çoktan kazancınızı sunucuya yatırmış olursunuz. Hele ki bu sunucuda müşterilerinizi barındırıyorsanız, imaj kaybınız da cabası.

Deneyim.Net olarak biz, sizlere isteğiniz doğrultusunda bir işletim sistemi kurar ve bu işletim sisteminin tüm konfigurasyon ve optimizasyonlarını yaparız. Yine isteğinize bağlı olarak Lisanslı veya Lisanssız panel kurulumu gerçekleştiririz. Eğer hiç lisans parası vermek istemiyorsanız, size sıfır lisansı garanti edeceğimiz sistemler kurarız. Hem de birçok lisanslı sistemden daha performanslı olacağının garantisini veririz. Deneyim.Net’den alacağınız özel sunuculara danışmanlık bedeli dahildir. Ortalama bir sunucudan bir miktar daha yüksek maliyete katlansanız da, sonuca baktığınızda çok daha uygun fiyata çok daha güzel bir sisteme sahip olursunuz ve de huzurla işlerinizi yönetirsiniz. Zira hel halukarda sayfalarınızın açıldığını bilirsiniz.

Deneyim.Net ‘den alınan sunucularda kullandığımız yazılımlara birkaç örnek verirsek;

Yüksek trafik altında perfromans göstermesini isteyen müşterilerimiz için, Nginx temelli ve Php-Fpm ile derleme yapan sistemler kullanıyoruz. Sunucu üzerinde kullanılacak scriptlerin durumuna göre Opcache, Memcache, Memcached, Redis yazılımlarından destek alıyoruz ki bu yazılımları kurup bırakmıyor, özel şekilde konfigure ediyoruz. Yine duruma bağlı olarak, hazırlanması ve çalıştırılması oldukça zor olan Varnish kuruyor ve tarafınıza özel olarak konfigure ediyoruz. Şayet sitelerinizde kullandığınız veya kullanmak istediğiniz lisanslı yazılımlar mevcut ise, yapılan tüm sunucu işlemlerini bu yazılımlarınız ile uygun çalışacak şekilde modifiye ediyoruz.

Detaylar oldukça uzun olduğundan, daha fazla bilgi için tarafımıza ulaşmanızı öneriyoruz. Türkiye’de özel sunucu hizmeti veren tek firmayız. Sizi sunucunuzla baş başa bırakmıyor, herhangi bir sorunda hızlıca çözüme ulaşmanızı sağlıyoruz. Gelirini sunucularından sağlayan kişi ve kurumlar için, sitelerinin 1 saniye bile açılmamasının ne demek olduğunu biliyor, çalışmalarımızı bu durumu gözeterek yapıyoruz.

Sunucu kiralama konusunda sektörün en ucuzu olmayı değil, en kalitelisi olmayı gözetiyoruz. Ucuz hizmet arayan müşterler ile kesinlikle çalışmıyoruz.

Detaylar için tarafımıza ulaşmanızı bekliyor, iyi çalışmalar diliyoruz.

Özel sunucular ortalama aylık masraflar;

VPS & VDS : 500 TL

Dedicated 1000 TL dir.

Fiyatlar müşterilerin özel istekleri doğrultusunda artış gösterecektir.

Sorunsuz günler dileriz.

Deneyim.Net

17 Aralık 2017
7.111 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN